Saskysta keväällä 2020 valmistuneet | Sasky

Saskysta keväällä 2020 valmistuneet

SASKY koulutuskuntayhtymä onnittelee lämpimästi kaikkia ammattiin valmistuneita.

Alla valmistuneiden nimet heiltä, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisuun.

Ammatti-instituutti Iisakki, Hämeenkyrö

Autoalan perustutkinto, autotekniikan osaamisala:
Teemu Hietakangas, Roope Kankaanranta, Juho Lahti, Veikko Lehto, Veeti Linna, Teemu Meskanen, Ilari Mäkelä, Veeti  Oksanen, Max Paulus, Kim Perälä, Samuel Sarin, Eero Viitanen

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, ruokapalvelun osaamisala:
Tomi Piironen, Veera Salo, Aro Toroi

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, ruokapalvelun osaamisala:
Tarja Holma, Henna Lappalainen

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, tuotantotekniikan osaamisala:
Petja Antikainen, Tuomas Anttila, Joonas Harjuntausta, Miko Kallio, Jami Korpela, Henri Ruponen, Oskari Santa, Aleksi Tienari

Rakennusalan perustutkinto, talonrakennusalan osaamisala:
Miro Bergström, Antti Hiiri, Matias Iso-Oja, Veikko Juntunen, Ville Kahila, Aleksi Lahtinen, Toni Leppäniemi, Markus Ruokosuo, Pyry Soranummi, Teemu Tarvainen, Aleksi Tokee, Mika Vuorenmaa

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto:
Juha Laakso, Arto Lahdentausta, Joonas Hämylä

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto:
Joel Ahola, Eetu Elonen, Elias Ilkka, Konsta Janhunen, Jesse Kaartinen, Mico Kaskenviita, Riku Klemetti, Saul Kukko, Julius Kuuhimo, Anssi Mäkelä, Oskari Oittinen, Santtu Pehkonen, Tom Rask, Tommy Salonmaa, Juho Soininen, Petri Sopanen, Niko Stenberg, Tuukka Virtanen, Jere Väntsi, Antti Yrjölä

Ammatti-instituutti Iisakki, Osaran maaseutuopetusyksikkö

Maatalousalan perustutkinto, maatilatalouden osaamisala, maaseutuyrittäjä:
Elisa Keljo, Hanna Koivurinne, Andero Korman, Emma Nokela, Jenni Ojala, Johanna Pirttijoki, Iida Riihiviita

Maatalousalan perustutkinto, maatalousteknologian osaamisala, maaseutuyrittäjä:
Jemina Aalto, Juuso Järvinen, Mohsen Maleki

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto, luontoalan osaamisala, luonnonvaratuottaja:
Noora Jalkanen, Tiina Kauppila, Emma Majalahti, Saara-Maija Majalahti, Eija Mäkinen, Jenna Puustinen, Elina Savijoki, Mia Westerholm

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto, luontoalan osaamisala, luonto- ja ympäristöneuvoja:
Kari Honka, Raija Kastell-Blom, Anu Pakanen, Liisa Rasinkangas, Elmer Rautee, Johanna Salonen, Milka Tapio

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto, luontoalan osaamisala, luonnonvaratuottaja ja luonto- ja ympäristöneuvoja:
Jouko Blom, Mari Karvinen, Paula Siippainen, Salla Vuorenmaa.

Ammatti-Instituutti Iisakki, Parkano

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, tuotantotekniikan osaamisala:
Jarno Hakamäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, kuntoutuksen osaamisala:
Irene Annala, Minna Koskinen-Heikkinen, Anna Pystykoski, Fanni Rajala, Katarina Rautanen, Antton Tuomisto

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, ikääntyvien hoidon ja kuntoutumisen osaamisala:
Kaisu Multisilta, Niina Päljänoja, Anne Rajamäki, Tuula Sainio, Elina Törmä

Huittisten ammatti- ja yrittäjäopisto

Maatalousalan perustutkinto, maaseutuyrittäjä:
Hanhikangas Toni Mikael, Karonen Joonas Janne Juhani, Laine Verneri Edward, Seppä Salla Anni Amanda, Suomela Jenny Sofia

Maatalousalan perustutkinto, eläintenhoitaja:
Kiikala Annika Saara Maria, Koskela Fanni Martta Maria, Leino Riikka Eveliina, Lind Anniina Susanna, Mäenpää Assi Eliisa Ester, Pavela Anniina Maria Elina, Raitanen Valtteri Juhani, Tiilikainen Veera Roosa Maria

Puutarha-alan ammattitutkinto, floristi:
Talvitie Silja Henriikka,

Puutarha-alan perustutkinto, puutarhuri:
Bockström Disa, Hiltunen Nea Emilia, Mäkivaara Marjo Kristiina, Snicker Satu Minna Helena, Teperi Hannele Kaarina, Uusivuori-Salonen Heidi Elisabet, Koli Elina, Tuominen Maija-Mirjami Lempi Matilda

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja:
Anttila Eelis Einari, Diefenbaugh Jorim Timothy, Heinonen Mikael Toivo Tapio, Hossa Eemil Timo Juhani, Marjanen Weeti-Eetu Valtteri, Mäkelä Lauri Sakari, Mäntyvaara Iivari Hugo, Nieminen Juuso Petteri, Reinilä Eero Juhani, Rintanen Juho Kalevi, Sahil Ali, Salo Niklas Tapani, Torkkeli Kasperi Juhani, Toroska Joonas Ville Juhani

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi:
Hoipo Lauri Mikael, Kaija Christine Kiia Kaarina, Kallio Jesper Mikael, Kanerva Santtu, Karppanen Joni Samuel, Lappalainen Venla Sofia, Rauvala Juuso Vihtori, Rekola Samu Henrik, Salminen Adeliina Oona Emilia, Savikko Sara Stiina Peppiina, Vilén Senni Aurora

Liiketoiminnan ammattitutkinto:
Kortekuru Anja Helena, Kurko Miia Johanna, Kömi Niko Mikael, Sanevuori Niina Katariina, Sivunen Niina Maria, Tapanila Virpi Marjatta

Liiketoiminnan perustutkinto, merkonomi:
Tynkkynen Janette Sara Kristiina, Alanen Kirsi Maria, Dimovska Marina, Heikkinen Heli Marketta, Lehtiö Henna, Lähti Rauli Henrik Olavi, Määttänen Eeva Hellevi, Peterson Piret, Prehti Maarit Karoliina, Rafidiarisoa Vololomparanantenaina, Rantanen Heini Riikka Katriina, Saarinen Henrietta Karoliina, Schwartz-Koivu Satu, Shamrytska Anna,
Tuomisto Juulia, Vatanen Sari Talvikki, Ylösmäki Minna Maarit

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi:
Enqvist Rasmus Alarik, Huhtala Santeri Marko Aleksi, Iso-Ilomäki Juho Tuomas, Kaura Sanna Emilia, Kilpinen Ville Juhani, Kupi Mimosa Katrin Melinda, Kuusela Jussi Matias, Lamminen Oskari Unto Johannes, Lauhamo Sarianna Susanna, Loven Jani Tapani, Peltovirta Riikka Jenni Sofia, Piironen Antti Juho, Rinne Kristian Heikki Mikael, Rosnell Juha-Pekka Antero, Ruohola Jere Petteri, Saariranta Roni Raimo Johannes, Sillanpää Manu Petteri, Toivanen Antti Tapani Mikael

Ikaalisten kauppaoppilaitos

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi:
Aasmaa Siim, Ahola Joona, Kangasniemi Janette, Kinnunen Julia, Lehtiniemi Sari, Lintula Leevi, Mahmoud Ali (kaksoistutkinto), Mäkinen Jami, Mäkinen Lauri, Pelander Leevi, Pentti Bettina, Soukko Jussi, Vuorela Eero

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja:
Hannula Tuija, Kokkonen Virpi 

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi:
Hemmilä Andreas, Jyrinki Joni, Laaksovuori Elias, Mecklin Jetro, Pulkkinen Samuli (kaksoistutkinto), Ruuska Miika, Siltanen Julius, Tanhua Eetu

Liiketoiminnan perustutkinto, merkonomi:
Onikki-Inha Sari, Heinonen Kimmo

Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos

Taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, käsityön ohjaustoiminnan osaamisala:
Anetjärvi Ulla-Maija, Haataja Ida-Stiina, Hakala Veera Esteri, Hietasaari Kristiina, Mattila Anna-Maija Kristiina, Neuvonen Reeta Emilia, Riihikoski-Antila Kati Eveliina, Schwiersch Karolina Irmeli

Taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, soitinrakennusalan osaamisala:
Gerasimow Jouni Pentti Kalevi, Harju Reijo Veli Tapio, Ijäs Niko-Valtteri, Jokela Juha Markus, Kivineva Petri Toivo Mikael, Löfman Olli Juhani, Salo Sami Henrik

Taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, tuotteen valmistuksen osaamisala:
Björn Ilona Annelise, Heikkilä Antti Aarne Herman, Kautto Antti Pekka Samuli, Pulkkinen Laini Linnea Johanna, Saarenpää Essi Annele, Virolainen Nina Maria

Taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, restaurointialan osaamisala:
Parvio Minna Helena, Passi Tuija Eveliina

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, tuotteen suunnittelun ja valmistuksen osaamisala:
Aalto Elli Valentiina, Forsström Sami-Markus, Hanhimäki Perttu Julius, Jalava Marika Satu Katariina, Kahari Juho Tapani, Kantee Joni Olavi, Kirjavainen Liina Elviira, Kosonen Sanni Veera Vilhelmiina, Kunnas Minna Maarit, Lailukoski Jukka-Pekka Alarik, Malvalehto Aleksi Vili-Valtteri, Reijonen Jani Johan, Rinne Outi Aino Sofia, Sarin Sirpa Helena, Suominen Aku Ilmari, Vänni Jesse Juhani, Widenoja Niilo-Nestori

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, ympäristön suunnittelun ja rakentamisen osaamisala:
Lammi Ritva Marjaana, Manninen Karoliina Veera Stina, Tuomi Nette-Marit

Kuvallisen ilmaisun perustutkinto, kuva-artesaani, graafisen suunnittelun osaamisala:
Jarva Lotta Emilia, Luojus Suvi Mirjami

Musiikkituotannon ammattitutkinto:
Ollila Lumi Marja, Rask Minna Elina, Syrjä Simo Eetu Viljami

Taideteollisuusalan ammattitutkinto:
Lucek Douglas Blair

Karkun kotitalous- ja sosiaalialan oppilaitos

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto, kodinhuoltaja:
Jasmiina Saarimaa

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto, kodinhuoltaja:
Sari Vuorinen

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto, kiinteistönhoitaja:
Elia Kukkonen, Oskari Metsäkylä     

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja:
Anette Ala-Kokko, Silja Hautamäki, Tuula Hellsten, Hanna Jokipelto, Jonna-Liisa Kahilakoski, Julia Kiviranta, Emma Salminen, Henna Sirkiä, Jyrki Sundgrén, Anniina Tapiola

Mäntän seudun koulutuskeskus

Autoalan perustutkinto, autotekniikan osaamisala, ajoneuvoasentaja: Appelgrén Nico, Haaparanta Mikael, Häyrinen Tomi, Jokinen Jasper, Keskitalo Jenilla, Korppoo Kasper, Mäkiaho Toni, Niemelä Tuomo, Räisänen Jenna, Saarikko Valtteri, Salmi Vili (kaksoistutkinto), Toivonen Jani, Värrälä Heidi

Hiusalan perustutkinto, parturi-kampaaja:
Heinänen Elisabet, Järvinen Linda, Lukkarinen Anna

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, ihon hoidon osaamisala, kosmetologi:
Helppolainen Janina, Kangasmäki Tiina, Lamminsaari Julia, Oksanen Jenna, Peltomaa Mira

Hotelli-, ravintola- ja cateringalan perustutkinto, hotellipalvelun osaamisala, vastaanottovirkailija:
Miettinen Noora

Hotelli-, ravintola- ja cateringalan perustutkinto, ruokapalvelun osaamisala, kokki:
Lius Anna-Kaisa, Mohamed Saleem Nazly, Prusti Ville

Kauneudenhoitoalan perustutkinto, ihon erikois- ja laitehoitojen osaamisala, kosmetologi:
Hirvonen Selena

Kone- ja metallialan perustutkinto, valmistustekniikan osaamisala, koneistaja:
Korhonen Niko, Pohjanharju Aleksi, Sundberg Kim, Suvensalo Atte

Kone- ja metallialan perustutkinto, valmistustekniikan osaamisala, levyseppähitsaaja:
Porevesi Aleksi

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, tuotantotekniikan osaamisala, koneistaja:
Nieminen Eetu, Nieminen Tuukka

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, tuotantotekniikan osaamisala, levyseppähitsaaja:
Anttila Ossi, Perälä Vili, Poutanen Akseli, Savolainen Valtteri, Ylä-Lyly Aino

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto, puhdistuspalvelujen osaamisala, toimitilahuoltaja:
Iise Mohamed Omar, Mahamed Hassan Muhudin, Mohamed Ahmed Faadumo, Vuorinen Kittiya

Lentokoneasennuksen perustutkinto, lentokoneasennuksen osaamisala, lentokoneasentaja:
Laine Angelina, Vihersalo Terjo

Liiketalouden perustutkinto, asiakaspalvelun ja myynnin osaamisala, merkonomi:
Antila Valtteri, Helkamäki Mira, Hofmeister Mira, Kalliokoski Akusti, Kiilamaa Janina, Kokkarinen Saku, Kytölä Heikki, Nieminen Pia, Onikki Milja, Pelkonen Anna, Toivanen Erik, Viitasalo Elina, Viitavuori Suvi

Liiketalouden perustutkinto, talous- ja toimistopalvelujen osaamisala, merkonomi:
Elomaa Marika

Liiketoiminnan perustutkinto, merkonomi:
Aspinmaa Anna, Broda Henna, Busi Saara, Hagström Helena, Huhtinen Pilvi, Hytönen Suvi, Kansanaho Maria, Kautola Eevi, Kivelä Satu, Kivinen Nea, Koistinen Aleksi, Kolhinen Olli, Koskimäki Lea, Kujala Veera (kaksoistutkinto), Lankinen Maria, Lehtimäki Mirva, Lukkarinen Marjo, Majaniemi Salla, Malinen Elina-Maria, Moberg Otto, Niemi Jami, Qasim Abdullahi Abdirahim, Rapatti Mira, Rouvila Pauliina, Siltanen Johanna, Turkulainen Pauliina, Vauranne Daniel, Vesala Venla (kaksoistutkinto), Vihinen Oona, Viita-aho Toni

Matkailualan perustutkinto, majoituspalvelujen osaamisala, vastaanottovirkailija:
Guillot Harry

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto, toimitilahuollon osaamisala, toimitilahuoltaja:
Mire Mohamed Raaho

Rakennusalan perustutkinto, talonrakennuksen osaamisala, talonrakentaja:
Takala Samuli

Ravintola- ja cateringalan perustutkinto, ruokapalvelun osaamisala, kokki:
Ala-Herttuala Iida, Huhtasaari Satu, Mykkänen Mirka (kaksoistutkinto), Mäkinen Ada, Tosun Hurriyet

Ravintola- ja cateringalan perustutkinto, asiakaspalvelun osaamisala, tarjoilija:
Hagert Pricilla

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, ikääntyvien hoidon ja kuntoutumisen osaamisala, lähihoitaja:
Kälvinmäki Niina, Nieminen Kati

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, mielenterveys- ja päihdetyön osaamisala, lähihoitaja:
Ekman Sini, Mäki Piia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto: sairaanhoidon ja huolenpidon osaamisala, lähihoitaja:
Lehtinen Leena, Raima Iina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, vanhustyön osaamisala, lähihoitaja:
Ahmed Abdulle Mahad, Hakkarainen Kaislamaari

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, automaatioasentaja: Rosendahl Topi, Vessari Heikki

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto, ict-asentaja:
Aalto Roope, Ahola Jesse, Antila Verneri, Heinonen Tatu, Kuoppamäki Eemeli, Lahti Atte, Lintula Veeti, Malinen Markus, Niemi Ville, Papinsaari Lari, Päivärinta Tuure, Sahila Antti, Salminen Johannes, Salonen Elias, Äikäs Eetu

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, käytön tuen osaamisala, datanomi:
Karppanen Ville, Kvist Paula, Merisalo Heli, Nurmi Aleksi, Pohjola Hanna, Vaattovaara Tiia

Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto, sisustuksen osaamisala, sisustaja:
Pelkonen Niko

Tampereen palvelualan ammattiopisto

Elintarvikealan perustutkinto:
Järvinen Anna-Elina Adalmina, Keskimäki Venni Orvokki, Koivisto Henna Susanna, Roth Sara Juulia, Saarinen Henna Maria Orvokki, Tihonova Lina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto:
Hellingman Anni Emilia, Parikka Eeva-Maria, Salonoja Elina Juulia, Saukkonen Annika Emilia, Sorvari Sari-Anna Katarina

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto:
Hautaviita Noora Julia, Kauppinen Mari Anne  

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto:
Kuusinen Ruut Marjaana

Liiketoiminnan perustutkinto:
Granholm Rosina Misandra, Järvinen Johanna Satu-Maarit, Kivimäki Roosa Kristiina, Niemi Hanna-Reetta Elviira, Soini Mira Jonna Kaarina, Tuominen Saija Marjut

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto:
Basharyar Hamida, Sillman Helena Katariina 

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto:
Aronen Anne Kristiina, Paananen Marjo Riitta, Vääräniemi Tiina Susanna  

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto:
Heikkilä Miika Aleksi, Myllymäki Elmo Pertti Valtteri, Osara Milla Marketta 

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto:
Liecks Maria Elina, Rastas Heta Aino Maria

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus:
Salo Silja Melissa 

Tyrvään käsi- ja taideteollisuusoppilaitos

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, kultaseppä:
Juha-Pekka Mustalahti, Karoliina Norkola, Helena Ponkala, Johanna Virtanen

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, sisustusala:
Hanna-Kaisa Kallio, Saara Peurala, Hanna Rekola

Taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, kultaseppä:
Laura Friman, Tuomas Koskinen, Alex Lehto, Laura Mella-Aho, Merja Petäjä, Maarit Rantala, Riina Roots, Santtu Suojanen, Mika Tilus

Taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, lavaste:
Aapo Jaakkola

Taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, sisustusala:
Ida Kurri, Janette Lintunen, Marja Pietilä, Minna Welters

Vammalan ammattikoulu

Autoalan perustutkinto, ajoneuvoasentaja:
Milla Hakala, Sami Joutsenlahti, Teemu Kasa, Juho Koivuniemi, Santeri Selin, Tuomas Seppä, Tuukka Seppä, Viljami Siren, Janna Solla, Riku Vedenpää, Jussi Välimäki

Autoalan perustutkinto, pienkonekorjaaja:
Viljami Hyvönen, Harri Kallio, Mikael Silen

Elintarvikealan perustutkinto, leipuri-kondiittori:
Indre Berontaite, Tiia Kiviniitty, Rasmus Korpela, Mirka Puro, Sofia Ratinen, Eini Rouvinen, Kalle Törmä

Kauneudenhoitoalan perustutkinto, kosmetologi:
Saara Heinimäki, Tiia Kalliosalo, Veera Keskinen, Emilia Mattila, Pinja Niemelä, Sonja Vahosalmi

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, kosmetiikkaneuvoja:
Tarja Simonen, Tiia Visto

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, kosmetologi:
Kristiina Kekki, Matilda Kursi, Julianna Lammi, Karoliina Leponiemi, Heli Lindström, Taru Linna, Kirsi Myöhänen, Elise Pajunoja, Sara Rahkola, Kristel Silm, Mira Sorvaniemi, Merja-Leena Välineva

Hiusalan perustutkinto, parturi-kampaaja:
Alireza Ebrahimi, Aliina Finska

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, kampaaja:
Kerttu Niemi, Tanja Raivio, Satu Saari

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, parturi:
Heini Leikas, Arttu Nieminen

Kivialan ammattitutkinto, kivirakentaja:
Kristian Laakso, Simo Ripatti

Kivimiehen ammattitutkinto:
Sami Mannila

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, koneistaja:
Sohel Mohammad, Mika Rinta-aho, Sami Salomäki, Toni Toiviainen

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, levyseppähitsaaja:
Mohanad Abbas, Ahmad Al-Janabi, Hosni Al-Janabi, Muhannad Mahmoud Hussein, Justus Piispanen, Jukka Rintala, Juha Rotstén

Puualan perustutkinto, puuseppä:
Viljo Junnila

Puuteollisuuden perustutkinto, puuseppä:
Tiina Korpela

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja:
Aapo Ala-Orvola, Joona Hellsten, Lauri Innanmaa, Nenna Jokinen, Reino Ketola, Kasperi Koivula, Joonas Lehto, Joni Saarinen, Janika Sundgren, Sami Tammipuro, Amanda Välimäki, Mikko Ylinen

Rakennusalan perustutkinto, kivirakentaja:
Joel Dyer, Sanna Helander, Poe Reh, Wilhelmiina Saarijärvi

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki:
Saif Al-Ibrahimi

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, tarjoilija:
Minttu Piipponen, Ronja Mattila

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, sähköasentaja:
Saku-Petteri Mattila, Anssi Rekola

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja:
Tomi Jokinen, Tino Jokisalo, Axel Karenius, Eeli Laine, Leevi Liikonen, Oskari Marjamäki, Janne Mattila, Ilmari Mustalahti, Eetu Mäkelä, Valtteri Mäkelä, Eetu Mäkitalo, Miro Nurmi, Juho Rantala, Joonas Sorri, Aleksi Tomukorpi, Lauri Topi, Mikke Tuominen, Julle Virtanen, Eemeli Välimäki

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto, hyvinvointiteknologia-asentaja:
Mikko Korpi

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto, elektroniikka-asentaja:
Vili Leinonen, Eelis Valkama

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus:
Marja Kasurinen, Jenni Ruokonen, Miska Saarela, Karoliina Tuominen

Ruusukimppu